CMH ADAMANTS LODGE

Pre technicky zdatných a fyzicky pripravených lyžiarov – snowboardérov, ktorí preferujú rýchle tempo.

Variety of terrain / Rôznorodosť terénu
Na spojnici štyroch vysokohorských údolí leží chata Adamant, ktorá je zasadená medzi ostrými končiarmi hôr – 350 kilometrov na západ od Banffu, známa pre svoje dlhé ľadovce, hlboké doliny a úžasné výhľady. V tejto oblasti si môžete vychutnávať lyžovačku v klasickom kanadskom lese, na priestranných ľadovcových pláňach, kde zanecháte stopu v prašane rezervovanom iba pre Vás a Vašich priateľov. Tento neporušený panenský terén je vyhradený iba pre CMH klientov a ich vodcov.

Small groups / Malé skupiny
V Adamants sú počas celého roka iba malé skupiny. Vaša helikoptéra 407 obsluhuje Vás a ďalšie dve skupiny piatich lyžiarov / snowboardérov. Umožňuje rýchly prístup k nedotknutému terénu. V blízkosti chaty nájdete fantastické lyžovanie, kvôli čomu sa Vám prakticky nestane, že nebudete lyžovať.

Remote lodge / Vzdialená chata
Na túto chatu sa dostanete z medzinárodného letiska najrýchlejšie. Let z Golden trvá vrtuľníkom iba 30 minút. Po dni plnom zážitkov môžete zrelaxovať pri ohni, dobiť energiu výborným jedlom alebo si uvoľniť svaly dobrou masážou, či využiť vonkajšiu vírivku. Wifi máte neobmedzene na celej chate.

Pohorie: Selkirks
Nadmorská výška chaty: 955m
Výška v akej sa lyžuje: 900m - 3100m
Priemerné sezónne snehové zrážky: 1800cm v @1800m
Lyžiarsky terén: 282 zjazdoviek na rozlohe 1050.40 km²
ZAVOLAJTE, NAPÍŠTE

+421-948-037-333
info@heliskiing.sk

RADI VÁM PORADÍME
Lokácia a terén