CMH CARIBOOS LODGE

Cariboos ponúka neobmedzené možnosti terénu pre stredne pokročilých a lepších lyžiarov – ideál pre rodiny a skupiny nových či skúsených heli-lyžiarov.

Variety of terrain / Rôznorodosť terénu
Tieto hory plné hrebeňov sú najsevernejším podpohorím Columbias bohatých na sneh. Nájdete tu kombináciu jemných alpských zjazdov a hviezdnej lyžovačky medzi stromami v severnom Thompsone. Na druhej strane je Cariboos exkluzívnym domovom pre program Steeps (strmé lyžovanie). Nezáleží na tom, čo Vás sem priviedlo – bohatá snehová nádielka robí túto oblasť vynikajúcim miestom na lyžovačku aj neskoro na jar. So zjazdovkou na prahu Vašej chaty ste schopný lyžovať prakticky v každom počasí.

Signature & Specialty trips / Klasické a špeciálne programy
Cariboos ponúka niekoľko klasických a špeciálnych programov:
Family Heli-Skiing
Nostalgia Week
Ski Touring & Ski Fusion
Powder Intro & Intro Girl Powder
Powder Masters

News for 2014-15 / Novinky pre sezónu 2014-15
Počnúc touto sezónou pridávame v Cariboos druhého vodcu do každej skupiny . S pomocou ďalšieho vodcu v skupine naplníme viac Vaše potreby a požiadavky. Umožní nám to skvalitniť nami ponúkaný servis a je jedno, či to bude pomocná ruka pri asistencii alebo tréningu akejkoľvek úrovne. Zároveň môžeme rozdeliť skupiny do viacerých lyžiarskych línií alebo dať rýchlym lyžiarom možnosť zalyžovať si jeden – dva zjazdy navyše.

Pohorie: Cariboos
Nadmorská výška chaty: 1100 m
Výška v akej sa lyžuje: 1100 – 3000 m
Priemerné sezónne snehové zrážky: 1400 cm vo výške 1800 m
Lyžiarsky terén: 382 zjazdov na 1489 km²
ZAVOLAJTE, NAPÍŠTE

+421-948-037-333
info@heliskiing.sk

RADI VÁM PORADÍME
Lokácia a terén