Signature Trips / Základný Program

Je čas dopriať si štedrosť nekonečných kanadských skalnatých hôr.

Pripojte sa k nám.  Zažite heli-skiing, ktorému sa nič nevyrovná. Našich 11 oblastí  Vám dáva prístup k obrovskému a nekonečnému prašanovému terénu, k panenskému lesu s perfektne rozmiestnenými stromami a snehu, ktorý je nedotknutý vetrom a slnkom. Každý let vrtuľníkom poskytuje nezabudnuteľné výhľady na legendárne terény, kde Vy a niekoľko šťastlivcov môžete zanechať stopy v prašane.

PROGRAM PRE ŽENY
~ 2014-15 SEZÓNNY PROGRAM ~

Pripojte sa k neuveriteľnému 7-dňovému zážitku CMH heli-Skiing, aký nenájdete nikde inde. Náš 7-dňový program Vám ponúka plne sa oddávať skvelým podmienkam na tých najznámejších heli-skiing miestach ako Bugaboos, Monashees, Galena a Cariboos.

CENNÍK & TERMÍNY 2014/2015

SIGNATURE AND SHORT TRIPS / KRATŠÍ ZÁKLADNÝ PROGRAM
~ 2014-15 SEZÓNNY PROGRAM ~

Pripojte sa k neuveriteľnému 7-dňovému zážitku CMH heli-skiing, aký nenájdete nikde inde. Naše 7-dňové programy Vám ponúkajú chvíle strávené v nekonečnej štedrosti najväčších svetovo známych heli-skiing miestach, ako sú Bugaboos, Monashees, Galena a Cariboos.

Tento program je určený  pre tých, ktorí majú málo času, chcú lyžovať a ich vášňou je hlboký sneh. Ponúkame Vám aj 3, 4 alebo 5 dňový program. Budete mať zabezpečený neuveriteľný prašanový terén a dokonalý servis. Váš výlet môžete kombinovať  s konkrétnymi programami, ako sú: Powder Intro / Úvod do prašanu, Rodinné výlety/ Family Trips, Malé skupiny/Small Group, Privátne výlety/Privat  ​​atď…

CENNÍK & TERMÍNY 2014/2015

Naši vodcovia milujú svoju prácu – o tom nezapochybujete. Je to seriózna práca a my vyberáme tých najvášnivejších a najskúsenejších horských vodcov z celého sveta. CMH je najväčším zamestnávateľom horských vodcov na svete. Zamestnáva viac ako 100 medzinárodne certifikovaných horských vodcov s priemernými 14-ročnými skúsenosťami. Naši vodcovia sú členmi Kanadskej asociácie horských vodcov (ACMG), alebo členovia medzinárodnej federácie asociácie horských vodcov (UIAGM/IFMGA).