First Timers & Family / Nováčikovia & Rodina

Otvor si dvere k celoživotnému posadnutiu

Či vstupujete do heli-skingu ako nováčik alebo plánujete rodinnú dovolenku s rozdielnymi lyžiarskymi skúsenosťami, čaká na Vás neuveriteľne dobrodružný program. Máte stredne dobré schopnosti v  lyžovaní? – tak ste pripravení prekonať prvé zákruty v hlbokom prašane. Experti Powder Univerzity Vás prevedú prvými oblúkmi v prašane a ponúknu Vám individuálnu výučbu, aby ste sa pohodlne cítili pri lyžovaní vo voľnom teréne. Nájdete si tu množstvo kamarátov, ktorí Vás budú povzbudzovať a spolu si osvojíte nové zručnosti.

Horskí vodcovia počas lyžovania natáčajú videozáznam a po každom dni Vám ho premietnu a rozoberú techniky Vášho lyžovania.

Vezmite svoje deti na najlepšiu dovolenku v ich živote. Máme nekonečné možnosti pre Vás a Vašu rodinu. Či už sa deti budú lyžovať niekde na svahu alebo sa budú zabávať v okolí chaty, ich nadšenie bude skoro také veľké ako to Vaše. Vitajte na najväčšom lyžiarskom ihrisku na svete!

POWDER INTRO HELI-SKIING / ZOZNAMKA S PRAŠANOM

Je navrhnutý pre skupinu do 10 osôb stredne schopných lyžiarov, ktorí sa chcú naučiť lyžovať v hlbokom snehu a zvládať  prekážky v divokej prírode. Program je vhodný aj pre nováčikov v jazdení práve v hlbokom snehu, ktorí sú však už skúsenými lyžiarmi. Tento program nie je určený pre lyžiarskych začiatočníkov! Uprednostňujú ho aj tí lyžiari, ktorí radi lyžujú s dvoma horskými vodcami.

CENNÍK & TERMÍNY 2014/2015

RODINNÉ HELI-SKIING VÝLETY

Sú vytvorené pre heli-skiing rodičov s deťmi. Rodičia môžu lyžovať spoločne so svojimi deťmi. Ak sú už deti unavené, zabezpečíme ich návrat do chaty a rodičia si môžu ďalej vychutnávať pôžitky z výbornej lyžovačky. Deti od 12 – 25 rokov platia za tento program iba polovicu z ceny dospelého lyžiara, ale majú k dispozícií polovicu výškových metrov. Ak máte dieťa mladšie ako 12 rokov a ste presvedčený, že je schopné zvládnuť nároky heli-skiingu, prediskutujte to s nami.

CENNÍK & TERMÍNY 2014/2015