CMH K2 ROTOR LODGE

Výlety K2 najviac vyhovujú silným a fyzicky zdatným lyžiarom / snowboardérom, ktorí vyhľadávajú najmä lyžovačku v lese a komfortne zvládajú čierne zjazdovky v rezortoch.

Trademark terrain / Legendárny terén
CMH K2 je prašanové ihrisko plné „pillow lines“ v pohorí Monashees a Selkirk. CMH K2 je taktiež známa pre svoj strmý riedky les, kde sú neobmedzené možnosti na výber tej správnej lajny. Ale prečo je táto lokalita taká úžasná? Môžete si tu zalyžovať s profíkmi K2 a taktiež si môžete vyskúšať všetky typy lyží od tejto firmy, vrátane demo verzií noviniek. Navyše každý účastník výletu dostane zdarma jeden pár lyží!

CMH K2 Rotor lodge
Vitajte v K2 heli-skiing klube, ktorý je ultra funky a leží na brehu jazera v mestečku Nakusp. Je to úžasná zašívareň pre hardcore nadšencov, kde Vám môže skrížiť cestu hviezda K2. Po dni parádnej lyžovačky môžete oddychovať pri termálnych prameňoch neďaleko strediska, zájsť do apressky baru, či dobiť si energiu v reštaurácii. Všetko sa nesie v ťažko pohodovej atmosfére a tak ako všetky chaty CMH, aj K2 ponúka masáže, telocvičňu, wifi na izbách a niektorých spoločných priestoroch.

Pohorie: Selkirks a Monashees
Nadmorská výška chaty: 460 m
Výška v akej sa lyžuje: 1060 - 2880 m
Priemerné sezónne snehové zrážky: 1800 cm vo výške 1800 m
Lyžiarsky terén: 230 zjazdov na 1155 km²
ZAVOLAJTE, NAPÍŠTE

+421-948-037-333
info@heliskiing.sk

RADI VÁM PORADÍME
Lokácia a terén