Privátny Heli-skiing

Zlepši si svoje heli-skiing skúsenosti…

Tento program je vytvorený pre malé skupiny do 10 osôb, ktoré sú ubytované s ostatnými CMH hosťami, ale pri lyžovaní sú nezávislé. Majú k dispozícií dvoch horských vodcov a lietajú súkromným vrtuľníkom BELL 407. V lokalitách Gothics, Monashee alebo Revelstoke je celý program maximálne vytvorený na mieru práve pre Vás, Vašu rodinu a priateľov. Vaša privátna skupina bude mať možnosť lyžovať na dlhých strmých plne nasycujúcich svahoch.

CMH GOTHICS SÚKROMNÉ HELI-SKIING

Gothics

S privátnym programom Gothics sa Vaša skupina (maximálne 4 osoby) pripojí k ostatných hosťom na chate, ale lyžovať vyrazíte vo Vašom vlastnom súkromnom vrtuľníku s dvomi horskými vodcami a taktiež budete mať neobmedzený prístup k nedotknutému terénu. Gothics je nielen jedna z najväčších oblastí CMH, ale je to taktiež domovom, kde sa nachádzajú najdlhšie zjazdy. K dispozícii máte strmé riedké lesy Monashees, dlhé ľadovce a hlboké údolia pohoria Northern Selkirks. Novo zrekonštruovaná útulná horská chata je ideálna na oddych po dni strávenom v horách.

CMH MONASHEES SÚKROMNÉ HELI-SKIING

-monashees

Privátny program Monashees je vytvorený pre malé skupiny do 10 osôb, ktoré sú ubytované s ostatnými CMH hosťami, ale pri lyžovaní sú nezávislé. Majú k dispozícií dvoch horských vodcov a lietajú súkromným vrtuľníkom BELL 407.

Scenéria v oblasti ponúka rýchly prístup k nekonečnému nedotknutému prašanu. Monashees je známa medzi lyžiarmi ako najlepšia destinácia na lyžovanie v riedkom lese na tejto planéte. Monashees je obdivovaná, nie len pre najlepšie svetové lyžovanie v kanadskom lese, ale aj pre svoje konštantne dlhé a strmé zjazdy.

CMH REVELSTOKE SÚKROMNÉ HELI-SKIING

revelstoke

Tento privátny program  je navrhnutý pre maximálne štyroch lyžiarov, ktorí sú ubytovaní spolu s ostatnými hosťami CMH v Revelstoke. Skupiny fungujú nezávisle od nášho pravidelného programu a to s vlastným vrtuľníkom a dvoma horskými vodcami.

Spolu s Monashees a Selkirks, v Revelstoke môžete lyžovať v hlbokom snehu vo veľkých otvorených alpských ľadovcových terénoch a taktiež medzi stromami. Táto oblasť sa považuje za najlepšiu zo všetkých CHM oblastí. Veľkou prednosťou tejto chaty je rýchla dostupnosť zásobovacích áut a vrtuľníkov a to nám umožňuje nájsť dobré miesta na lyžovanie aj za nepriaznivého počasia. Chata Revelstoke sa líši od ostatných CMH chát v tom, že sa nachádza v jednej z Britskej Kolumbie, ktorá je najteplejšia zo zimných destinácií.