CMH REVELSTOKE LODGE

Je Mekkou pre fyzicky zdatných lyžiarov spriaznených s lyžovaním v lese. Tí, ktorí dokážete celý deň lyžovať na čiernych zjazdovkách, budete ako v raji.

Diverse terrain / Rozmanitý terén
Revelstoke je heli-raj pre každého – od nováčika až po veterána hladného po výškových metroch. Strávite dni v hlbokom snehu s veľkými alpskými zjazdmi, ľadovcovým terénom a hviezdnym lyžovaním v lese v pohorí Monashees a Selkirk. Rýchly a jednoducho dostupný terén Vám zabezpečí lyžovanie za každého počasia.

In-town lodge / Mestský hotel
Mesto Revelstoke je kanadské hlavné mesto lyžovania s ôsmimi tisícmi ľudí, ktorí chcú rozlyžovať to najlepšie z najlepšieho. Víta Vás svojimi reštauráciami, “apreski” barmi a butikmi. Ubytujeme Vás v hoteli Regent, odkiaľ budete mať prístup do blízkeho klubu zdravia, do aquacentra a taktiež do blízkeho lyžiarskeho strediska – jedného z najväčších lyžiarskych projektov v severnej Amerike. Dostane sa Vám komfortu s plne vybaveným biznis centrom. Mesto Revelstoke je veľkou bránou do divočiny a aj napriek tomu ste v spojení s civilizáciou.

Pohorie: Monashees a Selkirks
Nadmorská výška chaty: 470 m
Výška v akej sa lyžuje: 900 - 3000 m
Priemerné sezónne snehové zrážky: 1800 cm vo výške 1800 m
Lyžiarsky terén: 310 zjazdov na 1597 km²
ZAVOLAJTE, NAPÍŠTE

+421-948-037-333
info@heliskiing.sk

RADI VÁM PORADÍME
Lokácia a terén