Powder University

Zlepši si svoje zručnosti v hlbokom prašane – na všetkých úrovniach!

Powder Univerzity @ CMH je spojenie viacerých programov heli-skiing výletov, ktoré Vám pomôžu rozvíjať lyžiarske zručnosti a jazdu v hlbokom prašane vo voľnom teréne v pohorí Columbia Mountains. Náš tím Powder Univerzity ponúka tieto špeciálne programy pre tých, ktorí chcú objavovať krásu jazdy v prašane a pre tých, ktorí si chcú zdokonaliť svoje zručnosti v strmých kuloároch v pohorí Cariboos.

Powder Intro Trips / Zoznamka s Prašanom

Program je určený pre nováčikov, ktorí sa chcú zoznámiť s jazdou vo voľnom teréne. Tento program nie je vhodný pre začiatočníkov, ale pre stredne pokročilých. Počas kurzu sa naučíte bez zbytočných ťažkostí zvládať techniku jazdy vo voľnom teréne vďaka profesionalite horských vodcov. Powder Intro uprednostňujú klienti, ktorí radi lyžujú v skupine 10 lyžiarov s dvoma horskými vodcami.

CENNÍK & TERMÍNY 2014/2015

Steep Shots & Pillow Drops / Strmé zjazdy & “Pillow Drops”

Tento program je vytvorený pre tých, ktorí chcú maximálne využiť terén od strmých svahov cez otvorené veľké pláne, po terény plné trampolínových skokov z jedného snehového vankúša na druhý („snow mushroom“ – niekoľko zasnežených prekážok vytvára viacnásobné skoky). Ak chcete vedieť ako z lyžovačky „vyžmýkať“ čo najviac, tento kurz je skutočne pre Vás. Pri tomto programe je povinná helma.

CENNÍK & TERMÍNY 2014/2015

Freeride Heli-skiing

Tento program je navrhnutý na lyžovanie po vzrušujúcich a zaujímavých terénoch, ktoré vám dajú možnosť úplne sa vyblázniť. Tím v CMH Revelstoke Vás zoznámi s novými technikami a typmi, ktoré umožňujú zlepšiť si lyžiarsku techniku a zvýšiť  schopnosť bezpečne sa pohybovať v teréne. Zažijete jedinečnosť a kreativitu vzrušujúcimi spôsobmi lyžovania. Pri tomto programe je povinná helma.

CENNÍK & TERMÍNY 2014/2015

The Steeps / Strminy

Tento program je navrhnutý tak, aby sme Vás dostali do čo najnáročnejšieho terénu, aký je v ten deň možný. Tak ako vždy – bezpečnosť je pre nás prioritou. Budeme sa snažiť vybrať lajny, v ktorých máte najlepšiu šancu zlepšiť svoje doterajšie schopnosti pod dozorom expertov na lyžovanie. Tieto týždňové programy sú obmedzené na 9 lyžiarov rozdelených do dvoch skupín. K dispozícii budete mať troch horských vodcov a helikoptéru Bell 407. Dodatočné lyžovanie, mimo garantovanej ponuky, stojí 145 dolárov za výškový kilometer bez DPH. Pri tomto programe dostanete lavínový batoh a taktiež je povinná helma.

CENNÍK & TERMÍNY 2014/2015

Powder Masters Heli-skiing

Ponúkame ho len v nami určených týždňoch, v rôznych oblastiach, pre maximálne desať hostí s dvomi horskými vodcami. Hlavným cieľom Masters programu je maximalizovať zážitok z lyžovania. V tomto programe nejde o kvantitu, ale o kvalitu!

CENNÍK & TERMÍNY 2014/2015