Pravidlá pri zrušení a zmenách

Chápeme, že z času na čas sa stanú nepredvídateľné veci, ktoré našim klientom nedovolia zúčastniť sa vysnívanej dovolenky. Preto si myslíme, že je veľmi dôležité, aby ste sa oboznámili s pravidlami pri zrušení alebo pri zmene zájazdu.

Pravidlá pri zrušení zájazdu

Všetky počiatočné vklady – zálohy sú nenávratné. Konečná platba je splatná 12 týždňov pred dátumom od začiatku zájazdu. Po tomto dátume už nebude možné žiadať o vrátenie peňazí. Keby ste zrušili objednávku, máte možnosť žiadať o vrátenie peňazí alebo môžete tieto financie použiť na novú rezerváciu. Ak by bola Vaša nová rezervácia lacnejšia, máte na výber vrátenie peňazí alebo ich môžte použiť na ďalšie služby pre Vás alebo pre Vášho priateľa. Tento zostatkový kredit nemôže byť použitý na extra výškove metre, obchod, bar, masáž alebo budúci depozit. Tento kredit nemôže byť vyplatený v hotovosti a tiež prevedený k existujúcej rezervácii. Financie môžte previesť k drahšiemu programu v sezóne alebo v kalendárnom roku a rozdiel v cene doplatíte.

Ak si neuplatníte poistenie a želáte si použiť zrušené fondy, rezervácia musí byť vykonaná naším rezervačným tímom najneskôr do 31. mája 2015 – pre všetky zrušené rezervácie zo sezóny 2014/15 a do 31. mája 2016 pre všetky zrušené rezervácie z 2015/2016. Po tomto termíne budú peniaze neprenosné a budú považované za zrušené poplatky.

Zmenový poplatok

Administratívny poplatok v hodnote 250 kanadských dolárov (plus daň) bude zaúčtovaný všetkých hosťom, ktorí si zmenia pôvodný rezervovaný termín. Poplatok sa nebude vzťahovať na hostí, ktorí spravia zmeny vo výbere ubytovania (či už pred alebo po výlete) alebo v doprave, náhrade ubytovania popri rezervovanom dátume programu alebo urobia akýkoľvek iný dodatok k rezervácii.

Cestovné poistenie

Storno zájazdu / prerušenie a zdravotné poistenie je k dispozícii ako pre domácich tak aj pre návštevníkov Kanady. Pre pokoj na duši a vyhnutie sa finančnej záťaži Vám dôrazne odporúčame kontaktovať Uniglobe Specialty Travel a to hlavne pri neplánovanom storne (zo zdravotných alebo iných dôvodov). Tu môžete získať informácie o poistení Vášho programu.