Do rodiny 110-tich profesionálnych horských vodcov spoločnosti Canadian Mountain Holidays patrí aj Slovák Miki Knižka. Vďaka svojim referenciám sa dostal do rodiny našich špecialistov a stal sa výhradným zástupcom CMH pre Slovenskú a Českú Republiku.

Miki Knizka heli-skiingMiki je jeden zo známych tatranských vodcov a žije už viac ako desať rokov v Kanade. Jeho skúsenosti s heli-skiingom sú pre vás najlepším zdrojom informácií o TOP lyžovaní na svete.

Touto cestou vyšla naša spoločnosť v ústrety našim hosťom a cez našich agentov ponúkame rovnaké ceny pre všetkých. Takto lepší servis je našim princípom, ktorý sa stáva pravidlom súčasnosti.

Využite možnosť dozvedieť sa viac o heli-skiingu v Kanade na tejto web stránke.

Marty von Neudegg, riaditeľ CMH, pri predstavovaní Mikiho Knižku do svojho tímu:

“Dovoľte, aby som v mene všetkých pracovníkov CMH srdečne privítal v našej spoločnosti Mikiho Knižku ako nášho výhradného zástupcu pre Slovensko a Českú republiku. Domnievame sa, že je našou ideálnou voľbou na post zástupcu na týchto dôležitých trhoch.

Miki Knižka je horským vodcom UIAGM, je zanietený pre hory a lyžovanie. Jeho najdôležitejšou výhodou je jeho hlboký záujem o našich hostí, má vysoko profesionálny prístup a rovnako ako CMH má záujem poskytovať čo najlepšie služby.

Naša spoločnosť je hrdá na to, že sa Miki Knižka stal členom rodiny CMH a tešíme sa na nových i vracajúcich sa návštevníkov zo Slovenska a Česka, ktorí k nám zavítajú v nasledujúcich rokoch.”